עורכי דין בישראל
יצוג משפטי,  מאמרים

עורכי דין בישראל

עורכי דין בישראל

בישראל ישנם לא מעט עורכי דין מוסמכים שעמדו בכל התנאים שמחייבת לשכת עורכי הדין בכדי להיות עורך דין מן המניין. הכתוב מתייחס לגברים ונשים וכל מגדר מוצא ודת באותה המידה בכל האתר הזה.

רבים נתקלים לעיתים, בבעיות אישיות המצריכות התערבות של אנשי החוק. אם זה בתאונת דרכים (פגיעת רכוש ונזק), תאונת עבודה (פגיעה גופנית ו/או נפשית), פריצה לבית או לעסק, צ’קים חוזרים, סכסוך עם שכנים או סכסוך משפחתי שהתפתח לתגרה ועוד… משטרת ישראל טוענת (ובצדק) על מחסור חמור בכ”א, במשאבים ובתקציבים על מנת להשתלט על כל האירועים האזרחיים והפליליים ובסדר עדיפויות (שוב, בצדק) בין המקרים. האזרח הפשוט נותר לעיתים, חסר אונים מול אוזלת היד המשטרתית וזקוק לסיוע ותמיכה מאנשי מקצוע. ענפים רבים כגון: עו”ד, חוקרים פרטיים, מכוני פוליגרף, שמאים, מומחי אבטחה ועוד החלו בפריחה עסקית ומביקוש עצום. אנשי מקצוע אלו בדרכם החוקית ומניסיונם מתחומים רבים (חלקם יוצאי צבא, משטרה או יוצאי פרקליטות ראשית) נותנים כתף לאזרח.

ללא ספק, לא לכל אזרח יש את היכולת והאמצעים לממן מכיסו אנשים אלו אך, ברוב המקרים ובסופו של דבר, זה משתלם. אנשי המקצוע דואגים שהאזרח והמתלונן יקבל את המגיע לו וכמובן, גובים שכר טרחה. יש להבדיל בין התחומים השונים שעליהם מופיע האינדקס באתר זה ולהבין את המשמעויות והתפקידים של כל בעל מקצוע ואת הקשר ביניהם.

פרסום עורכי דין שיטוט באתרים בנושא חוק, או אתרי חדשות, ואפילו רשתות חברתיות חושפות את המבקר מול עורכי דין המדרגים עצמם ברשימות שונות ובמדריכים החל מאתרי אינטרנט שונים, ספרים מקצועיים וכו’… בהם הם מקבלים חשיפה רחבה לקהל לקוחות שיגיע אליהם. כיום, יותר מבעבר עורכי דין מנצלים את נישות הפרסום השונות כדי להגיע לקהל לקוחות פוטנציאלי רחב יותר שלא מתבסס על פרסום עורכי דין שמכונה “מפה לאוזן” כלומר, על המלצות. כי פרסום שכזה, אחרי הכל, הוא מצומצם ומוגבל לאיזור המגורים או איזור העבודה של אותו משפטן. חשוב להדגיש שרבים השייכים ל”דור הישן” של עורכי הדין שמילים כגון: אי מייל וגוגל זרות להם לא מקבלים את השימוש באינטרנט לפרסום אלא, מנסים להישאר עם שיטות השיווק הישנות שהיו טובות לאותן תקופות אך, כבר אינן רלוונטיות בהווה. למשל, עורך דין בכיר פנה למס’ עורכי דין וביקש מהם להפסיק את השימוש בקישורים ממונים של גוגל בטענה כי הדבר גורם לזילות המקצוע. כמובן שבקשה זו התקבלה בתשובות מעורבות והטענה העיקרית הייתה שפרסום הוא דבר לגיטימי כל עוד הוא לא פוגע במתחרים וכמובן, עומד בגדרי ונהלי החוק במדינה.

קראו עוד ברחבי האינטרנט :

רשימת אקראית של עורכי דין  באינדקס

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.