עורכי דין בדק בית
יצוג משפטי,  מאמרים

עורכי דין בדק בית

עורכי דין לתביעת בדק בית

בדק בית הינו שירות בדיקת בית לצורך איתור ליקויי בניה. לאחר ביצוע בדק בית פנו אל עורכי דין בדק בית וליקויי בניה שמנוסים ומכירים את התחום.

בדק בית

דירה חדשה למגורים של משפחה לא תמיד נבנית לפי כל התקנים ובאיכות מתאימה.בדק בית הינו שירות בדיקת בית מגורים לצורך איתור ליקויי בניה. ככול זוג צעיר אשר קונה ומקים בית בישראל אתם תמצאו את עצמכם מכתתים רגליים מתוך כוונה לקנות דירה למגורים ולרוב זה מבוצע אחרי החתונה כי אז אתם זכאים לתנאי משכנתא מועדפים עבור קניית בית. אם אתם לא נמנים על אלו שמחליטים לבנות בעצמם את הדירה סביר להניח שתפנו אל קבלני בניה או חברות נדלן אשר מבצעות פרוייקטים למגורים הכוללים בניינים משותפים או יחידות דיור צמודות קרקע כמו קוטגים דו משפחתיים או ביתים בודדים. לאחר תום בניית המבנה וכניסה למגורים בדירה אתם תבחינו בכמה ליקויי בניה אשר לא ניראים טוב בעין הצופה, רוב הליקויים אינם גלויים לעין ואם אין אחד מכם מהנדס בניה לא תצליחו לזהות אותם. על כן מומלץ לפנות לאנשי מקצוע מומחים בתחום הבניה ומעניקים שרות בדק בית עבור כל דיכפין שרכש נכס נדלני. בדק בית הינה פעילות בדיקה יזומה של בעלי הרכוש החדש ומיועד בעיקר לאיתור ליקויי בניה, חריגה מתקנים, ואי שימוש בחמרי בניה איכותיים, סטייה מהמידות של התוכנית חריגות בניה וכשלים טכניים של המבנה גם מבחינת היציבות וגם האסטטיקה החיצונית הגלוייה לעין.

ביצוע בדק בית

לפי חברות בדק המאתרות ליקויי בניה וחריגה מהתקנים או מהמפרט הטכני, איכות הבניה בישראל אינה מן המובילות בעולם המערבי, ולרוב כאשר הם מבצעים בדיקות על ידי מומחה מאתרים לא מעט ליקויי בניה. ביצוע בדק בית אמור להיות בתום שנת בדק כאשר הקבלן או חברת הבניה תאות להפגש עמכם ולדון על כל הכשלים שגיליתם. זכרו אתם לעולם לא תמצאו ליקויים נסתרים אשר בדרך כלל הם החמורים יותר – ורק מקצוען כמו מהנדס בניה בעל ניסיון יכול לאתר אותם. אלו אותם כשלים אשר העלות לתיקונם היא הגבוהה ביותר מבן שאר התקלות ואם אין אפשרות לשפרם או לבצע שינויים בגלל סיבות כאלו ואחרות – מומלץ לבדוק את האפשרות הלגיטימית מבחינתכם להגשת תביעה לפיצויים כספיים. מבחינת הפן הכלכלי אם ניתגלו כאלו כשלים קשים – הפיצויי הכספי אמור להיות גבוה מאוד, אולם על כך יחליטו רק בבית המשפט אם הוגשה תביעה על ידי עורכי דין אשר שכרתם לניהול ההתדיינות המשפטית מול המוכר של הנכס למגורים.

קראו עוד ברחבי האינטרנט :

רשימת אקראית של עורכי דין  באינדקס

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.