הצהרת נגישות

אתר זה LAW04.COM  הינו אתר אינטרנט שמציג מידע על עורכי דין ומשרדים שנרשמו באינדקס, ומאמרים בנושא חוק משפט וכדומה. אנו פועלים רבות על מנת להנגיש את האתר לאנשים עם מוגבלות על מנת לקדם שוויון זכויות ושקיפות כלפי אנשים עם מוגבלות. אנו נותנים דעתנו על חוויית משתמש וקלות השיטוט וההבנה לכל מבקר באתר, ולא רק לבעלי מוגבלויות. ייתכן וישנם דפים באתר שטרם הונגשו. אנו מודעים לכך וממשיכים לעשות שיפורים שונים באתר על מנת להנגישם באופן מלא.

מהות הנגשת אתר האינטרנט

אנו פועלים ונמשיך לפעול להנגשת האתר, הינו אתר המאפשר לאדם עם מוגבלות, לגלוש באותה רמת יעילות והנאה כגולשים אחרים, תוך שימוש ביכולות המערכת עליה הוא פועל ובאמצעות טכנולוגיות מסייעות לנגישות .

ביצוע התאמות הנגישות באתר האינטרנט

אתר זה עומד בדרישות תקנות שיוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות)התשע”ג2013,התאמות הנגישות בוצעו עפ”י המלצות התקן הישראלי (ת”י 5568) לנגישות תכנים באינטרנט מסמך WCAG2.0 הבינלאומי.

האתר תומך בשימוש בטכנולוגיות מסייעות כגון תוכנות הקראת מסך, בגלישה בעזרת מקלדת על ידי שימוש במקשי ה-Tab וה-Shift+Tab למעבר בין קישורים, מקשי החיצים, מקש ה-Enter לבחירה, מקש ה-Esc ליציאה מתפריטים וחלונות, לחיצה על H או על מספר למעבר בין כותרות.

כפתור נגישות באתר

בכל דף באתר בצד ימין ישנו כפתור – סמליל נגישות. לחיצה עליו עם עכבר או באמצעות כפתורי  מקלדת ( TAB,  או כפתורי חיצים במקלדת ) ניתן להגיע לאפשרויות השונות של ההנגשה, מלבד האפשרויות עם המקלדת.

    השבת את ההבזקים

    title   סמן כותרות

    settings   צבע רקע

    zoom_out   זום (הקטנה)

    zoom_in   זום (הגדלה)

    remove_circle_outline   הקטנת גופן

    add_circle_outline   הגדלת גופן

    spellcheck   גופן קריא

    brightness_high   ניגודיות בהירה

    brightness_low ניגודיות כהה

    format_underlined הוסף קו תחתון לקישורים

    font_download סמן קישורים

ואיפוס בחירה ( כמובן למצב ההתחלתי של ברירת המחדל של האתר.)

 

הצהרה על עמידה חלקית בתקן במקרה של תכני צד ג’ (אם קיימים)

ייתכן כי עקב תקלה טכנית או שידרוגי תוכנה אוטומטיים כולל עידכוני אבטחה( כגון  עידכוני וורדפרס, תוספים, וודגטים, ועידכונים אוטומטיים נוספים של קוד אשר מרכיבים את האתר יהיו שינויים ) חלק מהעידכונים הם לא בשליטה שלנו והינם חיצוניים ללא שליטה שלנו.  נא עדכנו אותנו מיידית לתיקון וסידור. לעיתים נגישות הדפים תלויה בתכנים שאינם של הארגון (תוכנות מותקנות או תכני צד ג’) ולכן ייתכנו אי התאמות ושינויים בהתאמה לתקן עבור דפים או חלקם אשר קיימים באתר.

באתר אינטרנט זה, ניתן לגלוש בצורה מיטבית ונגישה באמצעות הדפדפנים הנפוצים ומומלץ להשתמש בדפדפנים הבאים:  Firefox /]/ [Edge / Chrome

שלבי ההנגשה בהם נמצא האתר

האתר עדיין נמצא בשלבי הנגשה למיטוב ההנגשה ואנו מעריכים כי ייקח מעט זמן , עד לסיום מלא של ההנגשה.

 

דרכי פניה לבקשות, תקלות נגישות והצעות לשיפור:

במידה ומצאתם באתר האינטרנט בעיה בנושא הנגישות או שהנכם זקוקים עזרה, אתם מוזמנים לפנות אלינו: 

אתר עורכי דין LAW04.COM

טלפון 052-4748988  

או בדף יצירת קשר – ציינו דפים וקשיים או תקלות הנגשה אם ישנן.